Умови
оренди

Правила

Знімаючи фотостудію в оренду, Ви погоджуєтеся з тим, що Ви зобов'язані дотримуватися правил оренди і в разі псування устаткування відшкодувати збитки. Фотостудія бронюється завчасно за телефонами: 063-847-68-99 попередньо обравши вільний час залу в розкладі. Мінімальна оренда студії 1 годину. Бронювання студії здійснюється по 50% передоплатою не пізніше, ніж за 72 години до зйомки. Можливо скасувати оренду студії - не пізніше 7 діб. Перенести дату не пізніше ніж за 48 годин. При скасуванні замовлення менш ніж за 7 діб, орендар повинен сплатити 50% від вартості замовлення, а при скасуванні менше ніж за 48 години - 100% від вартості заброньованого часу. Перед початком роботи ознайомтеся з правилами оренди і разом з адміністратором перевірте справність студійного обладнання. У разі виявлення неполадок з обладнанням негайно повідомте адміністратору. Після закінчення оренди адміністратор перевіряє справність студійного обладнання. У разі псування устаткування або студійного реквізиту орендар зобов'язаний оплатити його ринкову вартість. Увага! Вхід в студію тільки у змінному взутті. Ви можете принести її з собою або скористатися тапочками, які запропонує Вам адміністратор.

Заборонено розпивання спиртних напоїв і прийом піщі.Куреніе в студії дозволено тільки в процесі фотосесії, для створення сценічного образу моделі (строго за погодженням з Адміністрацією).

Увага!

Відповідальність за дітей і нанесений ними збиток устаткуванню і предметів декорації в студії несуть їхні батьки або фотограф! Зйомка з тваринами здійснюється за погодженням з адміністрацією. Максимальна кількість осіб в залі - 7, з кожного додаткового людини доплата - 25 грн / год (обговорюється індивідуально) Увага! Початком оренди фотостудії вважається заявлений час, яке Ви забронювали, а не фактичний час початку с'ёмкі.Опозданіе на зйомку і її передчасне закінчення не знижують вартість послуг. Закінченням оренди фотостудії вважається час, коли орендар залишає студію. У разі, якщо після зарезервованого часу студія вільна, Ви можете продовжити знімальне час, сплативши додатково оренду за фактом проведеного в студії часу. При достроковому завершенні зйомки, заброньоване час оплачується повністю. Якщо фотостудія заброньована наступним клієнтом, то Ви зобов'язані покинути студію не пізніш закінчення орендованого часу. Весь реквізит повинен бути зданий адміністратору. Сміття, що утворилося під час зйомки (зйомка із застосуванням пуху, снігу, сіна, конфетті і т.д.), повинен бути прибраний до закінчення терміну оренди знімального залу. Не забувайте речі, використані Вами для зйомки! Щоб не створювати незручностей колегам починайте збиратися завчасно! Дякую Вам за те, що ознайомилися з правилами оренди студії!
© 2020 Yu-Na. All Rights Reserved
© Розробка та підтримка сайту. IT-Group, 2020